695 720 713 | 575 462 111 akademia@nafe.pl

NIEZALEŻNA
AKADEMIA
FRYZJERSKA

NAFE Niezależna Akademia Edukacyjna

Szkolenia

SZKOLENIA SALONOWE

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w szkoleniu grupowym, a zależy Ci na przeszkoleniu personelu wybierz szkolenie salonowe. Skontaktuj się z nami aby dobrać tematy – wspólnie dobierzemy szkolenie tak, aby wiedza, którą pozyskasz była dla Ciebie przydatna a umiejętności można było natychmiast wykorzystać w pracy salonowej. To Ty wiesz najlepiej jakie potrzeby szkoleniowe ma Twój personel. W jakim zakresie należy podnieść jego kompetencje, wiedzę i umiejętności. Wspólnie możemy dobrać program szkoleniowy tak, aby był najkorzystniejszy dla Twojego zespołu.
Co wchodzi w zakres szkoleń salonowych?
– koloryzacja
– upięcia
– strzyżenia damskie
– strzyżenia męskie / barber
– przedłużanie włosów różnymi metodami
– nanoplastia
– obsługa klienta (konsultacja, sprzedaż, perfekcyjna usługa, budowanie zespołu).

SZKOLENIE: PERFEKCYJNA USŁUGA

Wybrałaś/eś już produkty, którym zaufałeś i które spełniają Twoje oczekiwania, dobrałaś/eś wspaniały zespół. W Twoim salonie panuje rodzinna atmosfera, znasz najnowsze techniki fryzjerskie, klientki wychodzą zadowolone z usług. Dlaczego więc nie wracają na następną wizytę? Co jest nie tak? Przecież dołożyłaś/eś wszelkich starań aby zbudować salon, który będzie spełniał ich oczekiwania.
Jeśli Ty lub Twoi pracownicy:
– macie opory przed szczerą i konkretną rozmową z klientką
– boicie się podnosić ceny
– macie blokadę przed sprzedażą produktów i drogich usług
– macie problemy z podziałem zadań w zespole
– chcecie podnieś poziom usługi i wyprzedzić konkurencję
Możesz wybrać szkolenie salonowe PERFEKCYJNA USŁUGA. Czego się nauczysz na tym szkoleniu?
– przełamywania barier w komunikacji z klientem
– prawidłowego przeprowadzania konsultacji
– budowania zespołu na podstawie mocnych i słabych stron pracowników
– sprzedaży produktów

SZKOLENIE UPIĘCIA

Prowadzimy szkolenia z upięć w różnych stylach i technikach.
Właśnie dlatego, że wierzymy w siłę wiedzy, doświadczenia i umiejętności – współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi stylistkami w Polsce. Nie ograniczamy swoich szkoleń do jednego stylu. Sięgamy po różne techniki i inspiracje. Nasze edukatorki uczyły się od najwspanialszych światowych instruktorek z zakresu stylizacji ślubnych. Na szkoleniach nie uczymy powielania fryzur a nowego spojrzenia na czesanie. Na formę, teksturę i wreszcie całość stylizacji.
Zapraszamy na szkolenia z upięć w technikach:
– wschodnich (żebrowanych)
– wschodnich glamour
– europejskich
– boho (messy hair)
– klasycznych w nowoczesnym wydaniu
– fale objętościowe, glamour i wiele innych
Każde szkolenie to specjalnie przygotowany program, na którym – w części pokazowej – prezentowane są fryzury krok po kroku. W części praktycznej – uczestnicy szkolenia pracują na modelkach lub główkach treningowych.

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH STYLISTEK FRYZUR – ABC Hair Updos

Stylistka fryzur to niezwykle szybko rozwijająca się na rynkach światowych profesja. Nie musisz być fryzjerem, aby nauczyć się stylizować fryzury ślubne i okolicznościowe. Nie znaczy to jednak, że możesz to robić bez odpowiedniego przygotowania. Żeby pochwalić się pięknymi stylizacjami musisz zbudować solidny fundament z wiedzy i doświadczenia. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten kurs. Dla osób, które pragną zmienić swoją profesję, zamienić pasję na pracę. Kurs trwa dwa (basic) lub cztery dni. Nawet jeśli jesteś fryzjerką z dużym stażem – nowoczesne techniki mogą Cię zaskoczyć!

strzyżenia męskie/Barber

Potrzebujesz doszkalającego kursu z zakresu strzyżeń męskich i barberingu? Z pewnością za Tobą już kilkugodzinne poszukiwania. Jeśli decyzja jeszcze nie zapadła – najwyższy czas ją podjąć. Tu i teraz. Zamień swoją pracę z fryzurami męskimi na prawdziwą sztukę barberingu. Jak? Przystępując do jednej z grup szkoleniowych „Modern Barber”. Czego się nauczysz? Tego, czego oczekują nowocześni mężczyźni. Perfekcji i techniki z odrobiną awangardy.
1. Klasyczne strzyżenie męskie
– zastosowanie strzyżenia maszynką oraz nożyczkami na grzebieniu
– technika pompadour
2. Nowoczesne techniki cieniowania włosów
– fade
– crop
– side part
– under cut
– slick back
3. Strzyżenie brody z elementami pracy brzytwą
4. Pielęgnacja zarostu
Na szkoleniach pracujemy z żywymi modelami. Na każdym etapie swojej pracy masz do dyspozycji wiedzę i doświadczenie edukatora, który na bieżąco koryguje błędy tak, aby Twoja nauka była najskuteczniejsza.
Szkolenia prowadzone są m.in przez wielokrotną mistrzynię świata w strzyżeniach męskich Beatę Lewczuk. Jeśli potrzebujesz kursu z konkretnych technik lub szkolenia dla Twojego personelu – napisz do nas, przygotujemy program specjalnie dla Ciebie.

KOLORYZACJA

Koloryzacja jako jedna z najczęściej wykonywanych usług wymaga od fryzjera nieustannego podnoszenia umiejętności, bycia na bieżąco z trendami, obserwację zmian upodobań klientek i aktualnej wiedzy na temat nowoczesnych technik koloryzacji.
Wciąż najbardziej pożądaną koloryzacją jest blond. Obserwuje się jednak, że wiele klientek odnajduje się w kolorach naturalnych. Moda jak pogoda, zmienia się zupełnie nieoczekiwanie.
Przygotowaliśmy dla Was szkolenia z koloryzacji, które absolutnie wpisują się w aktualne trendy.
Reverese Balayage – odwrócony balejaż czyli powrót do natury
American Dream – techniki air touch, ombre, sombre, amerykański balejaż
Trudne Blondy – klasyczne koloryzacje w odcieniach blond
Young Colour – odmładzające metamorfozy
Jeśli chcesz zorganizować szkolenie dla całego personelu w Twoim salonie – skontaktuj się. Dobierzemy temat szkolenia tak, aby był zgodny z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

pracownik usług fryzjerskich – KURS zawodowy

Praca fryzjera w dzisiejszych czasach nie jest prosta, wymaga posiadania różnorodnych umiejętności, a także nieustannego dokształcania się. Moduł „Pracownik Usług Fryzjerskich” VCC uwzględnia niezbędną wiedzę i umiejętności, które powinien opanować każdy fryzjer na początku swojej kariery zawodowej: począwszy od podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej, przez bezpieczeństwo i higienę pracy oraz wymagania sanitarne po organizację codziennej pracy w salonie fryzjerskim.
Szkolenie umożliwia nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu budowy włosa, narzędzi i przyborów fryzjerskich, pielęgnacji włosów, technik strzyżenia, koloryzacji, rozjaśniania oraz stylizacji. Podczas kursu dowiesz się jak dobrać fryzurę dostosowaną indywidualnie do potrzeb klienta oraz jak w sposób profesjonalny prowadzić kontakt i komunikację z klientem. Uzyskane podczas kursu umiejętności pozwolą rozpocząć podróż po fascynującym świecie fryzjerstwa. (źródło: VCC)
Program kursu znajdziesz na oficjalnej stronie Fundacji VCC:
https://vccsystem.eu/system-certyfikacji/select-competences/lista-select-competences/pracownik-uslug-fryzjerskich/
Kurs trwa ok. 156 godzin.
Zakończony jest egzaminem oraz wydaniem oficjalnego certyfikatu kwalifikacji zawodowej „Pracownik Usług Fryzjerskich” VCC.

STRZYŻENIA DAMSKIE

Strzyżenia damskie to element, bez którego edukacja fryzjerska nie może się obejść. Rozwój na tej płaszczyźnie będzie więc dla fryzjera niezwykle ważnym krokiem. Czego możesz nauczyć się z nami?
Udział w szkoleniu zagwarantuje Ci nabycie umiejętności pracy najnowocześniejszymi technikami inspirowanymi filozofią Vidal Sassoon.
Jeśli wracasz na rynek pracy, chcesz pracować z większą precyzją i pewnością siebie, chcesz podnieść swoje umiejętności poziom wyżej, jesteś ciekawy nowych technik strzyżeń, lub chcesz wprowadzić inne niż dotychczas strzyżenia w swoim salonie – to nasze szkolenia są właśnie dla Ciebie.
Jak przebiega szkolenie? Zawsze jest to troszkę teorii i ogrom praktyki.
– prezentacja multimedialna (teoria strzyżeń)
– przygotowanie włosów do strzyżenia (sekcje, separacje, naprężenia, kształty)
– strzyżenia personalizowane (dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientki)
W części pokazowej trener – krok po kroku – prezentuje projekt fryzury począwszy od separacji a skończywszy na personalizacji. W części praktycznej – uczestnicy pracując na główkach treningowych odtwarzają fryzurę stosując techniki prezentowane wcześniej przez edukatora.
Na każdym etapie trener kontroluje Twoją postawę i technikę strzyżenia. Uczysz się praktycznych zastosowań poznanych technik tak, aby przenieść je bezpośrednio na pracę w salonie.
Do każdego uczestnika szkolenia podchodzimy indywidualnie w zależności od jego wcześniejszych umiejętności.
Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

NAFE Niezależna Akademia Edukacyjna

Kontakt

695 720 713

575 462 111

akademia@nafe.pl

NAFE Akademia Edukacyjna Jolanta Bieniek,
ul. B.Czecha 2c/7, 42-224 Częstochowa

NIP:9490706834,
REGON: 240198306,

Nr konta bankowego:
43249000050000453063727532

Istnieje możliwość płatności paypal oraz blik.

Wyrażam zgodę